Beautyblender- Make up Atelier

10.00 

Roosa sensatsioon, millest kõik alguse on saanud. See äärteta, ergonoomiline, Sinu meigikoti asendamatu liige kindlustab kreemijate meigitoodete veatu peale kandmise. Unikaalsete omadustega meigisvamm sobitub oma unikaalse kuju tõttu ideaalselt näokontuuridega, niiskena ei ima svamm jumestuskreemi, mistõttu jagub seda kauemaks ning lõpptulemus jääb ühtlasem, värskem ja loomulikum. Lisaks sobib beautyblenderiga peale kanda ka puudrit, põsepuna, päevakreemi, peitekreemi..mida iganes!

Laos

Kirjeldus

KASUTAMINE
1. Meigi pealekandmiseks tee beautyblender märjaks ja pigista üleliigne vesi välja. Selle tulemusena paisub beautyblender oma algsuurusest pea kaks korda suuremaks.
2. Hajuta jumestustooted tupsutades beautyblender’it vastu nägu. Raskesti ligipääsetavate kohtade nagu nina ja suu ümbruse või silmaaluste jumestamiseks kasuta teravatipulist poolt. Näo laiemate osade nagu otsaesine, põsed ja lõug jumestamiseks samuti meigipõhja ja põsepuna pealekandmiseks kasuta svammi ümarat otsa.
Puhastamine
Svammi puhastamiseks niisuta svammi külmas või leiges vees. Kanna svammi määrdunud aladele väike kogus näopuhastustoodet, antibakteriaalset vedelseepi või svammi jaoks mõeldud puhastusvahendit. Masseeri puhastusvahend õrnalt vahule, svammi väänamata. Loputa, vajadusel korda. Pigista liigne vesi välja. Aseta pestud svamm paberrätikule kuivama.

Sulle võib meeldida ka…

TOP