PORCELAIN – väga heledale nahale, neutraalse alatooniga

19.90 

Lily Lolo mineraalne baaspuuder on väga tugeva pigmendi ehk katvusega. Toode on 100% looduslik, mis ei sisalda kahjulikke aineid, nanoosakesi, parabeene, vismutit, talki, sünteetilisi värv-, lõhna- ja säilitusaineid. On õlivaba, sobib kõikidele nahatüüpidele. Omab looduslikku päikesekaitsefaktorit SPF15. Omadustelt: laseb nahal hingata ega ummista poore, on põletikuvastase toimega, kergelt valgustpeegeldav, siidine ja kerge, mistõttu vähendab iluvigu ning peenemaid kortse. Mineraalpuuder tagab naha puhta, õhulise, kauakestva ja looduslikult kiirgava tulemuse. Sobib veganitele.
___________________________________________________________________

Kuidas valida õiget tooni? Kõigepealt tuleb selgeks teha, missugune on Sinu naha alatoon. On olemas nelja alatooni: neutraalne, külm roosa, soe kollane ja oliiv. Seejärel vali tooni heledus/tumedus: kas nahk on väga hele, hele, heledast keskmiseni, keskmine, keskmisest kuni päevitunud, päevitunud või tugevalt päevitunud. Iga tooni juurde on veel lisatud tooni kirjeldused.
Lisa selgituseks naha toonidest:
Neutraalne nahatoon: tasakaalustatud, ei ole ei roosakas, kollakas ega oliiv. Veenid käe peal on rohekad-sinakad
Roosa nahatoon: roosa tahatoon ning veenid pigem sinised
Soe nahatoon: soe virsiku-aprikoosi tooni nahk ning veenid rohkem rohekad
Oliivi nahatoon: kollakat tooni nahk ning veenid on rohelised
Vaata ka tabelit.

___________________________________________________________________
KASUTUSJUHEND: Parima tulemuse saamiseks kanna puuder näole spetsiaalse kabuki või puudripintsliga. Või puudripadjaga. Raputa väike kogus puudrit topsi kaanele ning keeruta/tupsuta selles pintslit kuni see on puudriga ühtlaselt kaetud. Koputa pintsli käepidemega vastu tugevat pinda/kaant nii, et pintsli harjased on ülespoole ning puuder läheb pintsli sisse – see tagab parima, loomuliku tulemuse. Kanna puuder ringjate liigutustega nahale alustades otsmikust kergelt pintslile vajutades. Vajadusel parima soovitud tulemuse saavutuseks korda eelpool toodud tegevust kuni saavutad soovitud tulemuse.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

 

KOOSTIS: vilgukivi, tsinkoksiid . Võib sisaldada: titaandioksiid, raudoksiidid.

TOP